زیبایی, لاغری و تناسب اندام

لاغری موضعی با دستگاه RF

تناسب اندام به عنوان یکی از عوامل تأثیرگذار در سلامت جسم تأثیر چشمگیری هم در سلامت روح و روان و میزان اعتماد به نفس فرد دارد. در همین راستا بسیاری از افرادی که دچار اضافه وزن هستند، مثل بانوانی که به تازگی دوران بارداری خود را پشت سر گذاشته‌اند به دنبال لاغری سریع و بدون بازگشت پس از زایمان هستند.

دستگاه لاغری موضعی rf مورد تأیید پزشکان متخصص بوده و از آن برای رفع سلولیت و لاغری موضعی برخی اندام‌های بدن استفاده می‌شود. در ادامه به بررسی و معرفی دقیق‌تر این دستگاه می‌پردازیم.

دستگاه لاغری موضعی آر اف (rf) چیست؟

لایه‌ی بافت چربی در بدن وجود دارد که از سلول‌های چربی تشکیل شده است. این سلول ها انرژی را به شکل لیپید ذخیره می‌کنند. دستگاه rf این سلول‌های چربی را گرم کرده و باعث آزاد شدن اسیدهای چربی در سیستم لنفاوی بدن می‌شود. زمانی که این اسیدهای چرب آزاد می‌شوند، پس از فشرده و خرد شدن باعث لاغر شدن بدن فرد خواهند شد. علاوه بر این دستگاه rf با قرار دادن تمام لایه‌های پوست در معرض حرارت و انقباض الیاف کلاژن پوست باعث لیفت شدن و محکم شدن پوست و در نهایت جوان‌تر شدن آن نیز می‌شود.

نواحی درمانی لاغری موضعی با دستگاه rf

یکی از مهمترین اعمال زیبایی زنان و زایمان در اصفهان که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، لاغری سریع و بدون بازگشت پس از زایمان با دستگاه rf است. این دستگاه برای تمام نواحی بدن مثل پوست شکم، زیر بازو و ران قابل‌استفاده است.

لاغری موضعی بازو با دستگاه rf

پوست بازو یکی از قسمت‌های بدن است که بعد از لاغری دچار تغییرات و افتادگی زیادی می‌شود. بعد از متورم شدن سلول‌های چربی در لایه‌ی هایپودرم باعث فشار آوردن به لایه‌ی درم در بافت هم‌بند می‌شوند و در نهایت سلولیت ایجاد می‌کنند که برای درمان آن می‌توان  از دستگاه rf استفاده کرد.


بیشتر بخوانید: سیر تا پیاز لاغری موضعی و نکاتی که باید بدانید


لاغری موضعی شکم و پهلو با دستگاه

بانوانی که به دنبال لاغری سریع و بدون بازگشت پس از زایمان هستند یا افرادی که از چاقی ناحیه‌ی شکم و پهلو رنج می‌برند، می‌توانند با استفاده از دستگاه rf اقدام به لاغری موضعی کنند. از آنجایی که شکم اولین ناحیه‌ی بدن است که چربی در آن جمع می‌شود و به همان اندازه هم دیر لاغر می‌شود، روش رادیویی فرکانسی rf راهی آسان و سریع برای لاغری آن است.

لاغری موضعی شکم و پهلو با دستگاه

لاغری موضعی در اصفهان

با توجه به حضور تعداد زیادی پزشک متخصص و اعمال زیبایی زنان و زایمان در اصفهان، لاغری موضعی با دستگاه rf روشی کاملاً شناخته شده است که در ادامه به بررسی برخی نکات درباره آن می‌پردازیم.

مزایای لاغری موضعی با دستگاه rf

از مزایای مهم استفاده از این دستگاه این است که در کنار لاغری، باعث محکم شدن پوست نیز می‌شود. علاوه بر این استفاده از دستگاه rf دارای نکات مثبتی مثل رفع سلولیت، ازبین‌بردن جوش، کاهش چربی‌های اضافه‌ی بدن و فرم دهی بدن است.

عوارض جانبی لاغری موضعی با rf

حرارتی که این دستگاه به سطح پوست وارد می‌کند ممکن است در بعضی نواحی باعث ایجاد قرمزی روی پوست شود که معمولاً بعد از یک الی دو ساعت از بین می‌رود.

تعداد جلسات مورد نیاز برای نتیجه مطلوب با دستگاه rf

اعمال زیبایی زنان و زایمان در اصفهان یا سایر شهرها، تحت نظر پزشک متخصص انجام شده و در همین راستا بانوانی که به دنبال لاغری سریع و بدون بازگشت پس از زایمان به روش دستگاه rf هستند نیز باید تحت نظر پزشک اقدام کنند. معمولاً برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب، بهتر است افراد بین 8 تا 12 جلسه به درمان خود ادامه دهند.


جهت استفاده از خدمات لاغری موضعی در اصفهان می توانید از خدمات کیلینیک دکتر مرضیه وانونی استفاده کنید.

جهت مشاوره رایگان و رزرو نوبت می توانید با شماره های 09134220173 – 09133292742 – 03136205056 تماس حاصل نماید.


مراقبت‌های بعد از لاغری موضعی با rf

  • پیاده‌روی تند و سریع روزانه
  • عدم مصرف سیگار و الکل تا یک هفته
  • تهیه و مصرف دم‌نوش‌های توصیه شده توسط پزشک

مراقبت‌های قبل از لاغری موضعی با rf

  • نوشیدن 8 لیوان آب در روز
  • مصرف 2 الی 3 نوبت سالاد میوه در روز
  • عدم مصرف سیگار و الکل از یک هفته قبل
  • عدم استفاده از کرم یا لوسیون موضعی روی پوست

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *